Prišla k nám Vianočná pošta

Vďaka dlhoročnej spolupráci so Spojenou školou vo Svite sa mnohí obyvatelia nášho domova tešili z vianočnej pošty. Jej osobné odovzdávanie priamo klientom na oddeleniach sa tak stalo milou tradíciou. Niektorí klienti sa pýtajú či im príde vianočná pohľadnica alebo či ich niekto príde navštíviť. Pani riaditeľka Spojenej školy Ing. Elena Berezovskijová, spolu s pani učiteľkou a žiakmi prišli 18. decembra 2019 osobne odovzdať poštu, ktorú vyrobili žiaci školy a takto klientom splnili dve želania v jednom. Dostali vianočnú poštu a zároveň aj návštevu. Pani riaditeľka školy všetkým popriala krásne sviatky a veľa zdravia. Všetci klienti sa veľmi tešili a ďakovali.

S vianočnou poštou prišlo aj vianočné prekvapenie v rámci projektu Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?, do ktorého sa škola zapojila s myšlienkou otvoriť si srdce a pripraviť krajšie Vianoce aj pre iných. Riaditeľka Spojenej školy prostredníctvom pani riaditeľky PhDr. Kataríny Bolisegovej odovzdala 18.12.2019 aj darčeky pre tých našich klientov, ktorí nemajú príbuzných a nikto ich nenavštevuje. Darčeky poskladali dobrí ľudia a venovali tak nielen užitočné veci, ale aj radosť a dobro. Zároveň v rámci akcie Obrátený advent riaditeľka školy odovzdala aj množstvo sladkostí pre všetkých klientov nášho zariadenia, ktoré vyzbierala škola a bolo ich naozaj veľmi veľa. Naši klienti posielajú srdečný pozdrav a veľké poďakovanie.

Srdečne ďakujeme Spojenej škole na Mierovej vo Svite za krásnu myšlienku naplnenú láskou a pozornosťou ako najväčšími darmi, ktorými zahŕňa obyvateľov Domova pod Tatrami.

DSC05425

DSC05426

DSC05433

DSC05441

DSC05444

DSC05437

DSC05468

DSC05471

Bookmark the permalink.

Comments are closed.