Reprezentujeme v 3. kole Spišskej petangovej ligy
3. kolo 11. ročníka Spišskej petangovej ligy siedmich zariadení sociálnych služieb sa konalo 17.6.2026 v zariadení DSS DOMKO Košice. Petangový tím v zložení Emília Fabiánová, Ingrid Topláková a Štefan Dzedzina pod vedením inštruktorky sociálnej rehabilitácie Jarky Mackovej sa umiestnil na 3. mieste. Srdečne blahoželáme. Čítať ďalej
