V roku 2026 pokračuje Spišská petangová liga siedmich zariadení sociálnych služieb svojím 11. ročníkom. Dňa 21.5.2026 v CSS „Johanka“, n. o. v Spišskom Podhradí prebiehalo 1. kolo tejto súťaže, ktoré prinieslo jednoznačné víťazstvo a 1. miesto pre náš petangový tím v zložení Emília Fabiánová, Mária Gašparová a Ingrid Topláková pod vedením inštruktorky sociálnej rehabilitácie Jarky Mackovej. Srdečne blahoželáme.









