Vystúpenie detí z materskej školy

V našom domove prebieha týždeň dobrovoľníctva a v rámci neho dnes vystúpili deti z Materskej školy z Batizoviec s pekným kultúrnym programom. Prijímatelia sociálnej služby sa potešili a zabavili sa, veď deti program pre nich pripravili s láskou. Srdečne ďakujeme Materskej škole za ústretovosť a spolupatričnosť k tejto aktivite.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.