Majáles 2023

Po troch rokoch obmedzení pre pandémiu COVID-19 sme sa všetci dočkali spoločenského podujatia MAJÁLES. Ako spoločenská udalosť slúžil aj na vytváranie pozitívnych medziľudských vzťahov. Jeho pridaná hodnota spočívala nielen v sile pozitívnych emócií, lebo klienti sa dlho tešili, že sa zabavia, ale aj v sile zážitkov a spomienok na výbornú zábavu svedčiacich o tom, že všetci sa cítili veľmi dobre a výborne sa zabavili.
Tohtoročný majáles sa niesol v duchu motta: „Keď sa sústredíte na odlišnosť niekoho, prehliadnete jeho schopnosti, krásu a jedinečnosť. Akonáhle sa ich naučíte akceptovať a milovať ich kým sú, podvedome sa naučíte milovať aj seba bezpodmienečne.“
Majáles sa začal slávnostným otvorením a prípitkom, ktorým pani riaditeľka otvorila majáles. Nechýbal ani úvodný otvárací valčík. Pre všetkých bol pripravený bohatý program, počas ktorého nás zabávala hudobná skupina Štyl. Pozvanie prijala aj hudobná skupina Podtatranskí Alexandrovci, ich zložka Humorné scénky a hovorené slovo a Detská folklórna skupina z Batizoviec.
Súčasťou programu bolo aj ocenenie zamestnancov – víťazov v ankete prijímateľov sociálnej služby pod názvom Cena sympatie 2022. Za ním sme všetci zablahoželali prijímateľke sociálnej služby p. Márii Seifertovej k jej 50. výročiu života v Domove pod Tatrami. Všetci klienti aj hostia sa počas majálesu dobre zabavili i vychutnali si slávnostnú večeru. Srdečne ďakujeme účinkujúcim za vystúpenia, ktorými spestrili Majáles 2023.

Naše veľké poďakovanie patrí sponzorom Rastislav Hudák, Nižná Polianka, Jana Milaniaková MONARCH SVIT, Pracovné odevy KADO Poprad, Pronit Mgr. Bartoš Poprad, Ajva Gelnica, GastroBal s.r.o. Gerlachov, Arjo Humanic Batizovce a OZ Štvorlístok pri CSS Domov pod Tatrami Batizovce za sponzorský dar na organizáciu tohtoročného majálesu.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.