CSS Domov pod Tatrami uspelo na podujatí KRÍDLA TÚŽBY

Po roku sa zariadenia sociálnych služieb Prešovského samosprávneho kraja opäť stretli na podujatí, kde prezentovali svoju šikovnosť a svoje nadanie. Dňa 24. júna 2016 sa na salaši v Spišskom Podhradí konal už 16. ročník Festivalu kultúrnych činností prijímateľov6. ročník podujatia Krídla túžby. Tento ročník bol bohatý nielen na pestrosť programov s ktorými klienti vystúpili, ale aj na počet súťažiacich zariadení, pretože súťažilo až 14 zariadení.

Naši klienti sa predstavili s programom, počas ktorého pani Zuzka Billá recitovala vlastnú báseň Modlitba a pán Miroslav Tomko zahral na gitare a zaspieval pieseň Květe růže. Šesťčlenná skupina predviedla športovú rozcvičku Cvičme v rytme. Prijímatelia z nášho zariadenia boli povzbudzovaní búrlivým potleskom už počas programu, ktorý sa vystupňoval pri vyhlasovaní výsledkov súťaže. Kultúrny program a tvorivosť Centra sociálnych služieb Domov pod Tatrami v Batizovciach boli vyhlásené ako prvé v poradí za najlepšie. Porota mu udelila diplom za postup v lokálnom kole spišského regiónu a nominovala ho na slávnostné odovzdávanie cien podujatia Krídla túžby v Divadle Jonáša Záborského v Prešove.

Všetci súťažiaci sa tešili z postupu, pretože je pre nich veľkou motiváciou do budúcnosti. Aj počasie prialo tejto akcii, nakoľko bolo horúce slnečné počasie.

 DSC01717 DSC01719 DSC01740 DSC01743 DSC01753

DSC01785 DSC01793 DSC01799

diplom

Bookmark the permalink.

Comments are closed.